Home > Vliegtijd vanaf Amsterdam naar Indonesie

In onderstaande lijst kunt u de plaats in Indonesie kiezen waarvan u de vliegtijd vanaf Amsterdam wilt weten. De steden staan in alfabetische volgorde.

Vliegveld: IATA code:
Alor Island ARD
Ambon (Pattimura) AMQ
Atambua ABU
Ayawasi AYW
Baa RTI
Babo BXB
Bade BXD
Bajawa BJW
Balikpapan (Sepinggan) BPN
Banda Aceh (Sultan Iskandarmuda) BTJ
Bandar Lampung (Branti (Radin Inten Li)) TKG
Bandung BDO
Banjarmarsin (Syamsudin Noor) BDJ
Batam (Hang Nadim) BTH
Batom BXM
Baubau BUW
Bengkulu (Padang Kemiling) BKS
Biak (Frans Kaisiepo) BIK
Bima BMU
Bintuni NTI
Bokondini BUI
Buol UOL
Cilacap (Tunggul Wulung) CXP
Cirebon (Penggung) CBN
Datadawai DTD
Denpasar (Ngurah Rai - Bali International Airport) DPS
Dili (Presidente Nicolau Lobato International (ex-Komoro) Airport) DIL
Djayapura (Sentani) DJJ
Dumai (Pinang Kampai) DUM
Enarotali EWI
Ende (H Hasan Aroeboesman (IPI)) ENE
Fak Fak FKQ
Galela GLX
Gebe GEB
Gorontalo (Jalaluddin) GTO
Illaga ILA
Ilu IUL
Inanwatan INX
Jakarta (Halim Perdanakusuma International Airport) HLP
Jakarta (Soekarno-Hatta International Airport) CGK
Jambi DJB
Kaimana KNG
Kambuaya KBX
Kao KAZ
Kebar KEQ
Keisah KEA
Kelila LLN
Kendari (Wolter Monginsidi) KDI
Ketapang KTG
Kimam KMM
Kupang (Eltari) KOE
Labuan Bajo (Mutiara) LBJ
Larantuka (Gewayenta) LKA
Lereh LHI
Lewoleba LWE
Long Apung LPU
Long Bawan LBW
Luwuk (Bubung) LUW
Maliana MPT
Manado (Sam Ratulangi) MDC
Mangole MAL
Manokwari (Rendani) MKW
Mataram (Selaparang) AMI
Medan (Polonia) MES
Melangguane MNA
Merauke (Mopah) MKQ
Merdey RDE
Mindiptana MDP
Moanamani ONI
Mulia LII
Muting MUF
Nabire NBX
Numfoor (Kornasoren) FOO
Obano OBD
Ocussi OEC
Okaba OKQ
Oksibil OKL
Padang (Tabing) PDG
Palangkaraya (Tjilik Riwut) PKY
Palembang (Sultan Mahmud Badaruddin II) PLM
Palu (Mutiara) PLW
Pangkalanbuun (Iskandar) PKN
Pangkalpinang PGK
Pekanbaru (Sultan Syarif Kasim II (Simpang Tiga)) PKU
Pitu OTI
Pomala PUM
Pontianak (Supadio) PNK
Poso PSJ
Rengat (Japura) RGT
Ruteng (Satar Tacik) RTG
Samarinda (Temindung) SRI
Sarmi ZRM
Sawu SAU
Semarang (Achmadyani) SRG
Senggeh SEH
Serui ZRI
Singkep (Dabo) SIQ
Solo City (Adi Sumarmo Wiryokusumo) SOC
Sorong (Jefman) SOQ
Sumbawa Besar (Brang Bidji) SWQ
Surabaya (Juanda) SUB
Tambolaka TMC
Tana Toraja (Pongtiku) TTR
Tanahmerah TMH
Tanjung Pandan (Buluh Tumbang) TJQ
Tanjung Pinang (Kijang) TNJ
Tanjung Redep (Kalimaru) BEJ
Tanjung Selor (Tanjung Harapan (Gunung Sekip)) TJS
Tarakan (Juwata) TRK
Teminabuan TXM
Ternate (Babullah) TTE
Timika (Moses Kilangin (Tembagapura)) TIM
Tiom TMY
Tolitoli TLI
Ujung Pandang (Hasanuddin) UPG
Wagethe WET
Waingapu WGP
Wamena WMX
Yogyakarta JOG